Jak zadbać o wzrok Twój i Twojego dziecka?

Ćwiczenia dla całej rodziny!

Kurs online i konsultacja indywiualna

Opis kursu

Zapraszamy na kurs online, który pomoże Ci zadbać o wzrok całej rodziny!

Urządzenia ekranowe powodują, że dorośli mają zmęczone oczy, a dzieci rozwijają krótkowzroczność. Można temu zapobiegać.

Poznasz proste ćwiczenia i techniki chroniące wzrok całej rodziny,  nauczysz się jak dzieci i dorośli wspólnie mogą budować nawyki dbania o oczy. Jest to jedna z najlepszych inwestycji jakie możesz zrobić! 

Już kilka minut poświęconych oczom wspólnie, przez rodziców i dzieci, ma znaczenie w profilaktyce krótkowzroczności i zapobieganiu zmęczeniu oczu. 

Poznaj ćwiczenia regenerujące oczy, rozwijające ich motorykę oraz poprawiające patrzenie blisko i daleko. 

Co otrzymasz po dołączeniu do kursu?

Godzinne nagranie, w którym tłumaczmy dlaczego dorośli i dzieci mają problemy ze wzrokiem, a także przedstawiamy ćwiczenia, które możesz wykonywać wspólnie ze swoim dziekiem!
20 minutową konsultację idywiualną podczas, której otrzymasz dopasowane do Twojej sytuacji wskazówki jak dać o wzrok!

Ogranizacja kursu:

Na podany przez Ciebie adres mailowy podczas zakupu otrzymasz nagranie kursu oraz instrukcje.

Otrzymasz także link do zapisu na konsultację indywidulaną trawającą 20 minut.

Rekomendujemy zapisanie się na konsultację po odsłuchaniu kursu i zrobieniu ćwiczeń.

Cena w przedsprzedaży:

Prosimy o wpłatę na konto Instytutu

Konto w banku: Bank Millennium SA 48 1160 2202 0000 0000 4143 4266

350zł

Tytułem Trening widzenia on-line Imię i nazwisko

Opinie o Treningu Widzenia:

„To wielka ulga pojąć, jak wiele nie zależy od samego oka. Cieszyć się widzeniem i rozwijać różne sposoby widzenia – była o tym mowa od początku – ale dopiero w ćwiczeniach, zabawach i rozmowach można to było poczuć, a zrozumieć – po zakończeniu i powrocie do rutynowych zajęć."

Ewa O. 

„Czasami drobne elementy wprowadzone w życie poprawiają samopoczucie – ale najważniejsze, że nauczyłam się tak postępować, że mogę wpływać na zmniejszenie zeza. Zarazem świadomość, że to, co się dzieje, nie jest ostateczne i z zeza można samemu powoli wychodzić pozytywnie oddziałuje na oczy. "

A. S. 

„Dla mnie był to urOczy czas by zaprzyjaźnić się z dwojgiem moich własnych oczu i nauczyć się tę przyjaźń pielęgnować: mniej patrzeć, lepiej patrzeć, patrzeć dalej, inaczej, ciekawiej, a czasem – po prostu – nie patrzeć!"

Lidka T.

„Mikołaj ma ogromną wiedzę z zakresu profilaktyki wad wzroku a przy tym jest bardzo serdecznym i ciepłym człowiekiem, poczułam zmiany w oczach już po drugich zajęciach"

M. 

Mikołaj Markiewicz

Twórca metody Trening Widzenia®, psycholog, trener i terapeuta wzroku. Usprawnianiem widzenia zajmuje się od ponad 39 lat. Pracuje w Polsce, Europie Zachodniej i w USA. Jest członkiem Association of Vision Educators. Od 1995 roku kieruje Instytutem Treningu i Terapii Widzenia, w ramach którego prowadzi szkolenia, warsztaty i kilkudniowe obozy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:

+48 783 997 773

Obserwuj nas!